Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında Konya’da reklam sektörüne hayallerimiz ve hedeflerimizin peşine düşerek girdik. Uçsuz bucaksız hayallerimiz ile ayağı yere basan hedeflerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak kendinden emin bir şekilde yola koyulduk.

2000 yılına geldiğimizde daha iyi olmamız için yapmamız gereken şeyi yaptık ve kurumsallaşmaya giderek GRAFİST ismi ile sektörde yolumuza emin adımlarla devam ettik.

Reklam bizim için hayal dünyamız ile gerçeklerin birbirine uyarlanarak, marka için yaratıcı, yenilikçi ve nitelikli iş çıkarma süreçlerinin toplamıdır. Reklam değer yaratma ve yaratılan değerlerin benimsenmesini özünde barındırır, bu sürecin gerçekleşmesi için ise güncel yaşamın bireysel ve toplumsal olarak nabzını tutarak markanın ihtiyaçlarına göre işler çıkarmak gerekiyor, tıpkı bizim 2000 yılından itibaren yaptığımız gibi.

Marka sadakatinin çok önemli olduğu bu devirde bizde Grafist ailesi olarak reklamın değerlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak, hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız için değer yaratan, farklarını ortaya koyan ve marka olarak gelişimlerini hızlandırmayı kendimize görev edindik.

25 yıldır bu değerlere tutunarak geldik ve bu değerler doğrultusuna devam edeceğiz.

Misyon

Hizmet verdiğimiz ticari markaların misyonlarını kendi misyonumuz olarak kabul etmek.